Напередодні Нового року в Києві і по всій Україні проходять святкові ярмарки. На жаль, вони можуть не лише подарувати людям гарний настрій, а й поставити під загрозу.

З цієї причини рятувальники почали активно перевіряти торгові точки на предмет дотримання пожежної безпеки. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост ДСНС України в Києві в Facebook.

Профілактичні рейди стали проводити після інциденту, який стався у Львові 23 грудня, в результаті вибуху на різдвяному ярмарку травми і опіки отримали чотири людини. Один потерпілий знаходиться в реанімації, до нього підключений апарат для штучної вентиляції легенів. За попередньою інформацією, в одному з дерев’яних будиночків спалахнув газовий балон.

Пожежні Київського гарнізону 3-4 рази на добу проводять обходи на новорічних ярмарках. Співробітники ГСЧС дають поради про забезпечення належного протипожежного стану керівникам торговельних точок. Якщо вони виявляють явні порушення, які можуть становити небезпеку продавцям, жителям і гостям столиці, інформація негайно направляється в КМДА. Там влади приймають рішення про заборону функціонування різдвяних будиночків на ярмарках.

На даний момент діє мораторій, який обмежує дії рятувальників. Вони не мають можливості самостійно закривати торговельні точки, в яких виявлені порушення. Але співробітники ГСЧС проводять всі можливі заходи, щоб під час свят ні жителям Києва, ні гостям столиці не загрожувала небезпека.

Print Friendly, PDF & Email