З сьогоднішнього дня, 1 листопада, в Києві в тестовому режимі пасажири почали використовувати електронні квитки в наземному транспорті.

Про це йдеться на сайті «Київпастрансу«.

В ході відкриття Kyiv Smart City Forum 2018 мер Києва Віталій Кличко заявив, що електронні квитки діятимуть у всіх видах наземного громадського транспорту.

«Нам необхідно на практиці побачити, як буде працювати система, де є слабкі місця, де проблеми. Щоб усунути недоліки, необхідно, щоб система почала працювати повноцінно», — повідомив мер Києва.

Картку електронного квитка для громадського транспорту Києва можна буде придбати в касах метрополітену, «Київпастрансу», муніципальних і комерційних кіосках «Союздрук», «Туринфо», «Т-Кіоск».

Вартість електронної картки складе 40 гривень. Щоб активувати її, необхідно зареєструвати спеціальний код в особистому кабінеті користувача.

Система єдиного електронного квитка в тестовому режимі в наземному транспорті триватиме до 30 жовтня 2019 року.

Раніше розпорядженням від 22 жовтня мер Києва Віталій Кличко затвердив порядок функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності.

Порядком передбачено такі форми носія е-квитка: транспортна картка, банківська картка, соціальна (пільгова картка), QR-код, учнівський та студентський квитки, гаджет з відповідним додатком.

Print Friendly, PDF & Email