Росіяни будуть бити іранськими ракетами по тих же цілях, що й зараз, – тобто по цивільній енергетичній інфраструктурі, вважають у розвідці.

Російські агресори вже наступного місяця можуть застосувати проти України іранські балістичні ракети, дальністю до 700 кілометрів. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі загальнонаціонального телемарафону у понеділок, 31 жовтня.

"Так, це нове озброєння, це нова небезпека. Навіть з точки зору кількості росіяни з ракетним озброєнням власного виробництва стикаються з проблемою", - сказав Юсов і додав, що іранські ракети мають велику точність.

Спікер ГУР вважає, що росіяни будуть бити цими ракетами за тими самими цілями, що й зараз – тобто з цивільної енергетичної інфраструктури. Він запевнив, що Україна готується до відбиття цієї загрози.

"Так само у нас була інформація про Північну Корею... І щодо режиму Лукашенка в Білорусі. Є факти та підтверджено інформацію про передачу танків, бронетехніки, боєзапасів для артилерії. Не тільки це, часто використовуються і цивільні товари, цивільна техніка країн, які, наприклад, запровадили санкції проти Росії, товари подвійного призначення", – зазначив Юсов.

Спікер ГУР запевнив, що історія з розбиранням росіянами пральних машин, щоб дістати мікросхеми для зброї, – це не жарт, а правда. Адже Росія має технологічне відставання від країн Заходу і таким чином намагається закрити цю проблему.

Нагадаємо, в середині жовтня західні агентства повідомили, що Іран планує передати Росії балістичні ракети сімейства Fateh і Zolfaghar на додаток до ще більшої кількості безпілотників.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email