Міністр уряду Чехії, яка головує в Євросоюзі, вважає, що Угорщина пройшла довгий шлях до краю своєрідної прірви, і тепер вона повинна вирішити: відійти від цього краю чи стрибнути.
Міністр уряду Чехії з європейських питань Мікулаш Бек вважає, що останні дії Угорщини роблять теоретично ймовірною ситуацію, коли вона може вийти зі складу Європейського Союзу. Таку заяву Бек зробив в інтерв’ю чеській радіостанції iROZHLAS.

«Єдність у Європейському Союзі ніколи не була і не буде єдністю єдиного голосу — це завжди буде єдність багатьох. Єдність багатьох голосів, які ведуть між собою діалог, іноді сперечаються, але зрештою знаходять взаємну згоду з ключових питань», — зазначив чеський чиновник.

Бек додав, що найближчими місяцями буде зайнятий «утриманням Угорщини в європейському мейнстримі», і вказав на «невеликий позитивний сигнал» — відмову Будапешта від вимоги виключити з списку санкцій ЄС трьох олігархів.

«У ЄС переговори часто важкі, і їх можуть вести багато країн. Але Угорщина, на мій погляд, пройшла довгий шлях до краю своєрідної прірви, і тепер вона має вирішити: відійти від цього краю або ризикнути і стрибнути, про наслідки чого я спекулювати не хочу», — сказав він.

На уточнення ведучого міністр уряду Чехії сказав, що в теорії може йтися про вихід Угорщини з Європейського Союзу.

В останні роки угорська влада часто критикує Європейський Союз, зокрема через його звинувачення у порушенні прав людини та верховенства права Будапештом.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email