Депутати німецького Бундестагу закликали уряд ФРН негайно підтримати Україну та надати більше зброї: бойові машини піхоти Marder та танки Leopard 2. Про це повідомляє інформаційне агентство DW.

Голова комітету з питань оборони Марі-Агнесс Штрак-Циммерманн із Вільної демократичної партії (FDP) сказала німецькому інформаційному агентству dpa, що Німеччина зобов’язана допомогти зберегти демократію та передати Києву необхідне озброєння.

Крім того, голова комітету із закордонних справ Міхаель Рот із Соціал-демократичної партії (СДПН), лідером якої є канцлер Олаф Шольц, заявив, що Захід загалом має зробити все можливе, щоб допомогти Україні досягти перемоги.

«У цій новій фазі війни Україні потрібна зброя, яка дозволить їй звільнити території, окуповані Росією, і постійно тримати їх під своїм контролем. Захід, зокрема США, Німеччина, Франція та Польща, мають швидко скоординувати свої дії та адаптувати свої поставки до нової ситуації», — наголосив він.

Він додав, що все більш реалістично виглядає, «що Україна може виграти цю війну і зробити це як вільна, демократична країна, зберігаючи свою територіальну цілісність».

Нагадаємо, представник прес-служби Міноборони ФРН Давид Гельмбольд заявив, що Україні буде поставлено зенітні самохідні артилерійські установки Gepard зі складів промислових підприємств.
—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email