В бельгійській столиці Брюсселі буде заборонено діяльність таксі-сервісу Uber. Відповідне рішення ухвалив брюссельський суд з комерційних питань. Згідно з вердиктом надання транспортних послуг таксі Uber в бельгійській столиці було визнано незаконним, повідомляє Интерфакс з посиланням на газету La Libre Belgique.

Тільки водії, які мають брюссельську ліцензією і сигнал таксі на даху автомобіля, який світиться, можуть займатися такого роду перевезеннями, говориться в рішенні суду. Зазначається також, шо постанову було прийнято в грудні, але оприлюднено лише на початку січня.

Судова влада Бельгії почали займатися питанням Uber ще в 2015 році. Брюссель пережив з тих пір кілька акцій протесту таксистів, траплялися навіть випадки нападів на водіїв системи Uber.

Видання зазначає, що рішення суду остаточне. Воно означає, що водії, які не мають дозволу від 1995 року, не мають права займатися перевезеннями, «якою б не була назва служби, пов'язаної з Uber».

Нагадаємо, що Національна комісія Франції з інформатики та свобод (CNIL) оштрафувала американську компанію Uber на 400 тисяч євро за те, що вона вчасно не повідомила про масштабний витік персональних даних клієнтів, що сталася в 2016 році.

Print Friendly, PDF & Email