Бен Уоллес зазначив, що «триденна операція» РФ триває вже майже півроку та супроводжується значними втратами.

Міністр оборони Британії Бен Уоллес заявив, що президент РФ Володимир Путін робив ставку на те, що союзникам України у серпні набридне підтримувати її, але тепер йому навряд чи взагалі вдасться захопити країну. Про це повідомляє The Guardian.

Він зазначив, що вторгнення Росії в Україну зазнає невдачі, оскільки західні союзники обіцяють збільшити фінансову та військову підтримку Києва.

«Їм (росіянам, — ред.) поки не вдалося і навряд чи колись вдасться окупувати Україну. Їх вторгнення кульгало і змінилося настільки, що вони насправді зосередилися тільки в частинах півдня і сходу, дуже далеко від своєї триденної так званої «спеціальної операції», — заявив Воллес.

За його словами, «триденна операція» триває вже майже півроку та супроводжується значними втратами.

«Президент Путін зробив ставку на те, що в серпні, через кілька місяців, нам усім набридне конфлікт, і міжнародна спільнота розійдеться в різні сторони. Що ж, сьогодення доводить протилежне. Ми вийшли з цієї зустрічі (конференція в Копенгагені, — ред.) з ще більшими обіцянками фінансування та військової допомоги. І все це спрямоване на те, щоб допомогти Україні перемогти, допомогти Україні відстояти свій суверенітет і дійсно гарантувати, що амбіції президента Путіна в Україні зазнають невдачі», — зазначив міністр.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email