Захоплення Херсонської та Запорізької областей України, ймовірно, було початковою метою вторгнення Росії, вважають у британській розвідці.

«Розширення географії» війни Росії проти України, як про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, не відбувається. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Twitter у неділю.

Наголошується, що зараз дрібні наступи окупантів на Донбасі залишаються зосередженими на Бахмутському напрямку, але досягають «мінімального прогресу»

«Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія розширила географію своєї «спеціальної військової операції» за межі самопроголошених «ЛДНР». Він стверджував, що операція тепер включає нові додаткові райони, включаючи українські Херсонську та Запорізьку області через те, що західні країни постачають в Україну зброю великої дальності. Це, мабуть, неправда. Росія не «розширила» свою війну», — йдеться в повідомленні.

Як вважають у розвідці, захоплення цих територій України вже, ймовірно, було початковою метою вторгнення Росії.

«РФ вторглася на ці території в лютому, і окупаційна влада публічно обговорює перспективи «референдумів» принаймні з середини березня», — наголошується в повідомленні.

Тобто, як припускає британська розвідка, існує реальна ймовірність того, що Лавров своєю заявою проклав шлях до проведення референдумів на окупованих територіях за межами Луганська та Донецька.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email