На Запоріжжі в тимчасово окупованому місті Бердянськ стався вибух, внаслідок якого поранення отримав так званий «заступник начальника ДАІ» міста Олександр Колесников. Про це повідомила фейкова «адміністрація» у п’ятницю, 26 серпня.

Вказано, що вибух пролунав біля оздоровчого центру Криворізького гірника.

«За попередніми даними, постраждала одна людина — «заступник начальника ДАІ» міста Бердянська Олександр Колесников. Його доставлено до міської клінічної лікарні з осколковими пораненнями, лікарі надають необхідну медичну допомогу», — йдеться у повідомленні.

Соцсети

Раніше цього тижня стало відомо про загибель колаборанта Івана Сушка у Запорізькій області. Вибухівку підклали під сидіння авто. Сушко зазнав поранень і в критичному стані був доставлений до лікарні, де невдовзі помер.

А напередодні в Херсоні підірвали колаборанта Ігоря Телегіна, який обіймав посаду «заступника» так званого «глави департаменту внутрішньої політики». Він дістав поранення, але вижив.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email