У Москві вбито одного із творців вакцини Супутник V, старший науковий співробітник Національного дослідницького центру епідеміології та мікробіології імені М. Ф. Гамалії Андрій Ботіков, повідомляє прес-служба Слідчого комітету РФ.

За даними слідства, вбивство сталося 2 березня у квартирі на вулиці Рогова. 29-річний чоловік у ході побутового конфлікту задушив ременем 47-річного господаря квартири, після чого втік.

Правоохоронці затримали підозрюваного. Чоловік визнав провину, його звинуватили у вбивстві. Відомо, що раніше він притягувався до кримінальної відповідальності за тяжкий злочин.

За інформацією Telegram-каналу Mash, творця вакцини вбив гей-повія. Зазначається, що між чоловіками стався конфлікт на ґрунті виду та обсягу інтим-послуг. Внаслідок сварки працівник секс-індустрії вбив клієнта та вкрав його особисті речі.

На тілі вбитого знайшли сліди задушення, кілька ножових поранень та садна.

"Поліція затримала підозрюваних. Ними виявилися 29-річний Олексій Змановський та його 18-річна подруга Ольга Дубойська (у момент вбивства дівчина перебувала в під'їзді). Обоє з Калуги", - йдеться у повідомленні.

Print Friendly, PDF & Email