В одному зі столичних ліцеїв школярі зламали хребет своєму однокласнику. Подія трапилася в київському ліцеї №21, куди восени 2017 року перейшов вчитися потерпілий семикласник Максим. Після появи новачка проти нього почалося серйозне цькування. Про це розповів сам школяр, перебуваючи в лікарняній палаті.

«Відбирали сумку, били, штовхалися, брали рюкзак. Після цього я побіг на другий поверх. Але вони там мене знайшли. Некришевич мене вдарив по плечу, я захищався, щоб вони мені в голову не попали. Некришевич сказав дітям, які там стояли “Відійдіть!”, і з усієї сили вдарив мене, я відлетів і впав», – розповів Максим.

Після падіння учня відвели в медпункт. Він не відчував ніг і у нього сильно боліло серце. Тільки в лікарні у школяра виявили набряк спинного мозку та забій грудної клітини, а через 4 дні хлопчикові поставили діагноз – перелом хребта.

За словами представників адміністрації ліцею, були прийняті якісь заходи. Які – невідомо, оскільки винні в побитті і каліцтві Максима, продовжують спокійно публікувати в Viber відео зі знущаннями над підлітком. Це підтвердила мама постраждалого, вказавши на групу з відеозаписами. Останньою краплею стала заява директора ліцею – «це звичайний конфлікт між школярами».

Print Friendly, PDF & Email