Центральна виборча комісія України зареєструвала першого кандидата на пост президента України - колишнього міністра екології та природних ресурсів у 2014-2015 рр. Ігоря Шевченка. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії в п'ятницю, передає Інтерфакс Україна.

У той же час ЦВК відмовила в реєстрації кандидатом в президенти правозахиснику з Броварів (Київська обл.) Володимиру Ратушу через невідповідність його заяви вимогам виборчого закону.

Заяву Ратуша про самовисування не було засвідчено в установленому законом порядку. Він не надав документ про внесення необхідної застави в 2,5 млн грн. Крім того, обсяг його автобіографії перевищив 2 тис. друкованих знаків. Також Ратуш допустив ряд неточностей у поданих документах.

Нагадаємо, що намір висунути свою кандидатуру на президентські вибори, які відбудуться 31 березня, підтвердив Володимир Зеленський. Він виступив з відповідною заявою в новорічному ефірі телеканалу 1+1. Відео транслювалося замість новорічного привітання прездента України. 

Print Friendly, PDF & Email