Президент РФ недооцінив потенціал українців, і цей прорахунок дорого коштуватиме російській економіці та поколінням росіян.
Через шість місяців «дуже тяжкого періоду війни» Україна почала переходити в контрнаступ, і російське вторгнення можна розглядати лише як провал. Про це заявив директор ЦРУ Вільям Бернс на конференції з кібербезпеки у Вашингтоні 8 вересня, повідомляє The New York Times.

Глава американської розвідки наголосив, що президент Росії Володимир Путін сильно недооцінив мужність та військовий потенціал українців.

Незважаючи на те, що останнього главу війни в Україні ще не написано, «важко розглядати хід військової кампанії Путіна як щось інше, крім провалу», зазначив він.

За словами Бернса, російський лідер оточений радниками, які не наважувалися озвучити йому альтернативну думку, і Путін помилково вважав, що затяжний конфлікт підірве рішучість Європи та послабить увагу США до України.

«Зараз Путін робить ставку на те, що він буде жорсткішим, ніж українці, європейці та американці. Я вважаю, і мої колеги з ЦРУ вважають, що Путін настільки ж помиляється щодо цього, наскільки він був глибоко неправий у своїх припущеннях, зроблених ще у лютому минулого року про готовність України до спротиву», — зазначив директор ЦРУ.

Цей новий прорахунок, на його думку, матиме далекосяжні наслідки, оскільки «не лише показує слабкість російської армії, а й гарантує довготривалу шкоду для російської економіки та поколінь росіян».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email