Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що настав час повернути американських солдат додому та перестати витрачати гроші на війну в Афганістані та Сирії. Про це політик написав у своєму Твіттері.

«Я успадкував повний безлад у Сирії та Афганістані, “Нескінченні війни” необмежених витрат і смерті. Під час своєї кампанії я рішуче заявив, що ці війни повинні нарешті закінчитися. Ми витрачаємо 50 мільярдів доларів на рік в Афганістані і завдали їм [талібам]такого удару, що зараз говоримо про мир після 18 років [війни]. Сирія була переповнена терористами ІДІЛ, поки я не прийшов. Ми скоро знищимо 100% Халіфату, але будемо уважно стежити за ними. Настав час почати повертатися додому і, через багато років, мудро витрачати наші гроші. Декому необхідно порозумнішати!», – зазначив Президент США.

Нагадаємо, що в результаті мирних переговорів з талібами, було досягнуто попередніх мирних домовленостей. Згідно з ними США мають вивести війська з Афганістану протягом 18 місяців, а «Талібан» зобов’язується припинити військові дії та виконати ще ряд вимог.

Print Friendly, PDF & Email