У США ще на три місяці продовжать строк, наданий китайській компанії ByteDance для продажу американських активів TikTok. Відпоідне рішення ухвалив Президент США Дональд Трамп, передає Reuters.
Згідно з новим рішенням, кінцевий термін перенесено з 19 червня на середину вересня. Це вже третє відтермінування, хоча згідно з законом, ByteDance мала або продати американську частину додатку, або припинити його роботу в США ще у січні.
“Президент Трамп не хоче, щоб TikTok зник. Він підпише новий указ, щоб додаток і далі працював, поки триває підготовка до продажу”, – заявила речниця Білого дому Каролін Левітт.
Нині TikTok у США нині має понад 170 мільйонів користувачів.
Відомо, що TikTok відіграв важливу роль у передвиборчій кампанії Трампа 2024 року, допомігши йому здобути підтримку молодих виборців. Сам Трамп визнав, що ймовірно знову продовжить строк, і додав, що “сподівається на згоду Китаю”, згадавши президента Сі Цзіньпіна.
































