Невдоволення міністром фінансів США Стівеном Мнучіном з боку президента Дональда Трампа посилилося, незважаючи на запевнення американського лідера в зворотному. Про це повідомив у вівторок телеканал CNN з посиланням на обізнане джерело, близьке до Білого дому. Про це повідомляє ТАСС.

Як заявило джерело, глава мінфіну знаходиться в «серйозній небезпеці» через гнів Трампа, який може в підсумку привести до звільнення міністра з його посади. «Мнучін знаходиться під прицілом», — наводить CNN слова свого джерела, що побажало зберегти анонімність.

У вівторок Трамп, розмовляючи з журналістами в Білому домі, заявив, що він довіряє главі мінфіну, назвавши того «дуже талановитою і дуже розумною людиною». Однак, за даними телеканалу, насправді ставлення американського лідера до міністра фінансів разюче відрізняється.

Трамп скасував раніше свою поїздку в маєток Мар-а-Лаго у Флориді, де він мав намір провести різдвяні свята. Як зазначає CNN, натомість президент залишився в Білому домі, і його настрій був серйозно зіпсованоий негативними новинами з приводу нестабільності на ринках. Помічники Мнучіна намагалися знайти будь-які позитивні дані щодо поточної економічної статистки США, щоб міністр зміг представити їх Трампу, проте президент, за відомостями CNN, залишився не задоволений тим, що глава мінфіну продемонстрував йому.

Print Friendly, PDF & Email