Уряд США планує почати торговельні переговори з Євросоюзом, Великобританією і Японією, передає DW. Відповідний меморандум про наміри було направлено до Конгресу у вівторок, 16 жовтня торговим представником Білого дому Робертом Лайтхайзером. 

Переговори можуть початися через 90 днів після того, як інформація про них була доведена до Конгресу. Лайтхайзер, за його словами, очікує «своєчасних і істотних результатів для американських робітників, фермерів і організацій».

Очікується, що на майбутніх переговорах буде розглянуто тему мита та інших торгових бар’єрів. У США сподіваються досягти «більш справедливої» торгової схеми. Комерційні відносини між США і Євросоюзом є «найбільш значимими і комплексними» економічними відносинами в світі, вказується в документі направленому до Конгресу. 

Комісар ЄС з торгівлі Сесілія Мальмстрем вважає, що мова поки що не йде про досягнення домовленості щодо мит між Вашингтоном і Брюсселем. За її словами, європейська делегація прибуде наступного тижня в США. Сама Мальмстрем проведе переговори з Лайтхайзером в листопаді, після виборів в американський Конгрес.

Print Friendly, PDF & Email