Адвокат жертв Харві Вайнштейна Елізабет Феган вважає, що кількість жінок які піддавалися сексуальним домаганням з боку кінопродюсера може сягати тисячі, передає Sky News. Феган представляє в суді інтереси жінок, що подали колективний позов проти Вайнштейна. 

На даний момент проти нього виступили близько 150 жінок. Однак на думку правозахсника ця цифра набагато вища: «Я думаю, мова йде про сотні [постраждалих], думаю їх число може становити майже тисячу». При цьому Феган характерзує кінопродюсера, як «хижака». 

Свої твердження адвок підкріплює свідченнями співробітників Ванштейна, які розповіли, що тричі на тиждень вони мали прибирати його кабінет після того як він приймав у себе жінок. Тобто це була його повсякденна поведінка. 

«Отже, якщо ми говоримо про три рази на тиждень, принаймні протягом усіх років, коли він стояв на чолі Miramax і компанії Вайнштейна, це дуже багато жінок», – каже Елізабет Феган.

Крім того колишні співробітники компанії Miramax розповіли Sky News, що Боб Вайнштейн знав про масштаби нахилів його брата вже на початку 90-х років.

Кеті Декласіс був помічником Боба Вайнштейна в Miramax наприкінці 80-х і початку 90-х років, а  Майкл Апостоліна в той же час працював керівник креативного відділу. Апостоліна докладно розповів, як «усі» в офісі Miramax знали про те, що, робив Харві.

Їх свідчення, ставлять під сумнів публічні заяви Боба Вайнштейн,який стверджував, що він завжди вважав контакти свого брата з жінками добровільними.

Однак Апостоліна розповів, що в 90-х роках стажер подала позов до суду на Харві. І повістка до суду прийшла асистенту Боба і Харві  Ванштейнів. Звичайно її вміст було розповсюджено по всьому офісу. Тож немає жодної можливості, що Боб не знав про діяння свого брата, оскільки всі про них знали, заявив Апостоліна. Він також додав, що багато співробітників післі цього почали соромитись своєї роботи в Miramax і стали звільнятися.

На питання чому ніхто з них не ужив ніяких заходів, Апостоліно відповів, що вони були зовсім юні і не знали, що зробити в такій ситуації. Однак він визнає, що це не виправдовує їх бездіяльність.

Читайте наш матеріал про боротьбу з сексуальним насиллям.

Print Friendly, PDF & Email