Кандидат в президенти України Юлія Тимошенко заявила про спробу «політичної розправи» з нею, як головним конкурентом Петра Порошенка на президентських виборах в Україні. Так вона прокоментувала звернення генпрокурора України Юрія Луценка до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) щодо можливого відкриття кримінальної справи проти неї. Про це повідомляє DW з Мюнхенської конференції з безпеки.  

Такі дії, на думку Тимошенко, свідчать про те, що «не готові ще високопоставлені особи в Україні жити за стандартами ЄС». Нинішні події нагадали лідеру партії «Батьківщина» інші епізоди з її політичної біографії: «Все моє життя говорить про те, що слабкі чоловіки-президенти України завжди намагалися зі мною нечесно конкурувати, намагалися якось прилаштувати за ґрати. На жаль, Порошенко не виняток». Юлія Тимошенко переконана, що кримінальну справу проти неї порушувати в результаті не будуть.

15 лютого Юрій Луценко направив до САП заяву про можливе незаконне збагачення Тимошенко. Раніше до генпрокурора України з відповідними підозрами звернулася громадська організація «Центр протидії корупції». САП і Державне бюро розслідувань не прокоментували звернення Луценко. Національне антикорупційне бюро повідомило, що станом на 15 лютого документів від Генпрокуратури не отримувало.

Print Friendly, PDF & Email