У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером, повідомляють в прес-центрі партії.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

В ході розмови сторони обговорили ситуацію в Україні, насамперед ескалацію війни Росії проти України – останні події в районі Керченської протоки. Курт Волкер наголосив на необхідності повернення Україні захоплених моряків і військових кораблів.  А Тимошенко подякувала Сполученим Штатам Америки за допомогу та підтримку нашої держави та закликала до посилення санкцій проти країни- агресора, а також наголосила на необхідності надання допомоги Військово-Морським Силам України.

Волкер подякував за чітку позицію щодо необхідності продовження інтеграції України до НАТО та ЄС. Він підкреслив, що США й надалі підтримуватимуть політику відкритих дверей НАТО для нашої держави.

Print Friendly, PDF & Email