Кубинська влада оголосила у вівторок про намір відкрити цього тижня повноцінний доступ в Інтернет для мобільних телефонів. Таким чином Куба стане однією з останніх держав, що запускає 3G, передає Associated Press.

Майра Аревич, голова кубинської державної телекомунікаційної монополії ETECSA, виступаючи на національному телебаченні сказав, що кубинці зможуть підключитися до 3G зв’язку вже в четвер.

До сих пір кубинці мали доступ тільки до державних облікових записів електронної пошти на своїх телефонах. Кубинський уряд будував мережу 3G в містах по всьому острову, а деякі туристи, кубинські урядові чиновники і іноземні бізнесмени мають доступ до неї вже протягом декількох років.

Нова послуга буде коштувати близько 10 центів за мегабайт, причому пакети послуг будуть варіюватись від 600 мегабайт за приблизно 7 доларів до 4 гігабайт за 30 доларів.

У 2017 році кубинська влада дозволила встановлювати інтернет-зв’язок в приватних будинках та відкрила сотні публічних точок доступу до Wi-Fi в парках та на майданах по всій країні. 

Print Friendly, PDF & Email