Юлія Тимошенко зустрілася з президентом Польщі Анджеєм Дудую в межах участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про це повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

У повідомленні зазначається, що сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також питання двостороннього співробітництва між нашою країною та Польщею, стан відносин з Європейським Союзом.

Голова партії «Батьківщина» також  поділилася з Анджеєм Дудою своїми поглядами на питання зміцнення відносин між Україною та Польщею та наголосила на необхідності надання їм справжнього стратегічного характеру.

Сторони погодилися з необхідністю якнайшвидшого усунення подразників у двосторонніх відносинах і посилення співпраці.

Крім того Дуда та Тимошенко обговорили війну на Сході України та незаконну анексію Криму, включаючи питання дотримання прав і свобод людини на цих територіях.

Наприкинці зустрічі Юлія Тимошенко подякувала Анджею Дуді за підтримку України у протидії російській агресії та за зусилля з досягнення миру в нашій державі.

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Нагадаємо, що сьогодні в рамках участі в засіданні Всесвітнього економічного форуму Президент України Петро Порошенко зустрівся з Федеральним канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Print Friendly, PDF & Email