Український ведучий Геннадій Попенко служить у ЗСУ на півночі Київщини. Він розповів про підготовку України до можливого наступу військ РФ з території Білорусі і про ситуацію на фронті в інтерв'ю Аліні Доротюк.

"На півночі до наступу готові. Після деокупації хлопці весь час працюють, риють. Працює інженерна техніка, тут багато інженерних підрозділів, які виробляють фортифікації, про які москалі не знають і не бачать. Якщо росіяни рушать, то для них буде багато неприємних сюрпризів", – сказав він.

Крім того, боєць переконаний, що у РФ поки що немає ресурсів для нового масштабного наступу з півночі.

"Буферна зона, де стоїть велика кількість української армії, дуже сильно затримує солдатів. Не буде такого швидкого прориву, як 24 лютого. Вони зайдуть, упруться і стануть. І стоятимуть, поки не будуть знищені. Якщо ви навіть почуєте вибухи, тривоги, сирени, спокійно збирайтеся, сідайте в машину і від'їжджайте на безпечну відстань, щоб навіть РСЗВ не діставало. Дочекайтеся того моменту, коли зачистять територію і повертайтеся додому", – додав Попенко.

Також він вважає, що війна не закінчиться найближчим часом.

"Це довга, важка боротьба – до неї потрібно готуватися. І не варто розслаблятися, що за тиждень все закінчиться, відповідно за тиждень поїдемо кудись на відпочинок. Ми вже зараз маємо адаптувати своє життя, звички, сім'ю, роботу. Бо це не закінчиться швидко", – зазначив ведучий.

Print Friendly, PDF & Email