Московський міський суд відхилив скаргу Telegram на рішення суду про виплату штрафу в розмірі 800 тисяч рублів за відмову надати ключі для дешифрування повідомлень месенджера. Про це повідомляє агентство ТАСС з посиланням на прес-службу суду.

«У Московському міському суді розглянута скарга представника Telegram Messenger Limited Liability Partnership на постанова мирового судді судової ділянки номер 383 Міщанського району міста Москви від 16 жовтня 2017 року і рішення Міщанського районного суду Москви від 12 грудня 2017 року по справі про адміністративне правопорушення за ч. 2.1 ст. 13.31 КоАП РФ, які вступили в законну силу. Московський міський суд ухвалив залишити постанову мирового судді судової ділянки номер 383 і рішення судді Міщанського районного суду без зміни, скаргу - без задоволення», – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, У жовтні 2017 року суд визнав компанію Telegram винною за  невиконання організатором поширення інформації в інтернеті обов'язку зберігати і (або) надавати правоохоронним органам інформацію про факти прийому, передачі, доставки та (або) обробки повідомлень, якими обмінюються користувачі, а також інформацію про ці користувачів. Компанію було оштрафовано на 800 тис. рублів. Адвокат компанії Дмитро Дінзе подав скаргу на це рішення і просив про його скасування та повернення справи про адміністративне правопорушення на новий розгляд мировому судді. Павел Дуров також закликав юристів вступати в його команду, для боротьби проти неконституційних рішень судової влади.

Print Friendly, PDF & Email