Щоб підвищити рівень туризму, Таїланд пропонує громадянам України новий експрес-сервіс eVisa On Arrival (eVOA) з 14-го лютого, саме на час святкування Святого Валентина. Уряд Таїланду також відмовився від плати 2 000 бат за візи на приїзд для відвідувачів з України та інших 20 країн до 30 квітня. Головна мета - збільшити кількість туристів під час китайських новорічних свят.

Про це йдеться в прес-релізі VFS.Global.

Українці можуть подаватись на візу он-лайн і так само здійснити платежі в будь-який час, незалежно від робочих годин посольства. Після того, як туристи прибудуть в аеропорт вони можуть показати свої паспорти в спеціальному лічильнику і отримати візу в лічені хвилини, а не чекати одну чи дві години в черзі як це буває часто в аеропортах Бангкока Суварнабхумі і Дон Муенг, а також в Чіангмай, Пхукет і аеропортах Тайських авіаліній та інших авіакомпаній.

Відповідно до нових правил і можливостей системи, люди зможуть отримати авторизацію на подорож онлайн при виїзді протягом 24-72 годин. Відвідувачі зможуть користуватись сервісом eVOA від 30 днів 24 годин до прибуття в Таїланд.

Нова послуга створена VFS Global, світовий лідер в державних службових технологіях разом з імміграційним бюро Таїланду. EVOA послуга буде доступна, починаючи з 14 лютого 2019.

Три простих кроки дозволять мандрівникам подати заяву онлайн на eVOA для Таїланду, відвідавши сайт https://thailandevoa.vfsevisa.com в будь-який час, або отримати допомогу в візовому центрі VFS Global по всьому світу.

 

Print Friendly, PDF & Email