Після тижнів важкої роботи з розмінування ЗСУ прорвали першу лінію оборони Росії під Запоріжжям. Про це заявив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія, бригадний генерал Олександр Тарнавський в інтерв'ю Observer яке було опубліковане у суботу, 2 вересня.

"Зараз ми знаходимося між першою і другою лініями оборони, завершуємо знищення підрозділів противника, що забезпечують прикриття відходу російських військ за другу лінію оборони", – розповів Тарнавський.

Він зазначив, що окупанти витратила 60% свого часу і ресурсів на будівництво першої лінії оборони і тільки по 20% - на другу і третю лінії, оскільки не очікувала, що українські війська зможуть прорватися.

За його словами, російські війська "просто стояли і чекали на українську армію", відстрілюючи техніку снарядами і дронами, але тепер цей бар'єр подолано, і окупанти змушені вдаватися до маневрів, а українці повернули після розмінування на поле бою свої танки та іншу бронетехніку.

"Противник підтягує резерви не тільки з України, а й з Росії. Але рано чи пізно у росіян закінчаться всі кращі солдати. Це дасть нам стимул атакувати більше і швидше. У нас все попереду. Коли ми почали контрнаступ, ми витратили більше часу, ніж очікували, на розмінування територій", – зазначив Тарнавський.

Він також додав, що між першою і другою лінією захисту дуже велика різниця – друга лінія побудована не так добре, тому ЗСУ можуть використовувати техніку.

За словами Тарнавського, тепер треба сконцентруватися і "довести справу до кінця".

Print Friendly, PDF & Email