Колишній чемпіон світу в суперважкій вазі Тайсон Ф’юрі заявив, що його «забанила» Вікіпедія за спроби редагувати сторінку про українця Володимира Кличка. Про це 1 листопада повідомили Mirror.

За словами Ф’юрі, він робив це кілька разів і був забанений. Своїми діями боксер намагався довести, що на Вікі будь-хто може писати все, що йому заманеться.

«На моїй сторінці хтось весь час ставить статус «закінчив кар’єру». А я не закінчив. Я виправляю статус на активний, а він весь час змінює його назад. Очевидно, хтось дуже хоче, щоб я пішов з боксу. Швидше за все, це хтось із Лондона», — обурюється Ф’юрі.

У червні цього року Тайсон Ф’юрі повернувся на ринг через 2,5 років відсутності. Поєдинок проходив в Манчестері. Суперником екс-чемпіона став 39-річний албанець Сефер Сефер. У четвертому раунді Ф’юрі провів кілька комбінацій і кілька раз навіть влучив у свого суперника. Сефер нічим серйозним не відповів і на п’ятий раунд просто відмовився виходити.

Як повідомлялося раніше, в оновленому рейтингу кращих боксерів 1970-2018 років за версією World Boxing News перші два місця зайняли Василь Ломаченко та Олександр Усик. Про це повідомляється на сайті World Boxing News.

Після перемоги в боксерській суперсерії Олександр Усик, який до цього займав 15-е місце в рейтингу, піднявся на друге. Ломаченко поліпшив своє становище на одну сходинку і очолив рейтинг. Геннадій Головкін з Казахстану, який займав раніше перше місце, опустився на четверте місце. Мурат Гассієв, якого в Москві переміг Усик, опустився в рейтингу відразу на 39 пунктів і займає зараз 46-е місце в топ-50 за версією World Boxing News.

Print Friendly, PDF & Email