Грант покриє ремонт мостів, а також автомобільної та залізничної інфраструктури для збільшення її пропускної спроможності.
Світовий банк оголосив про новий проект на 50 млн доларів, які будуть виділені на ремонт та відновлення транспортної мережі України і для надання негайної гуманітарної допомоги та відновлення. Про це у п'ятницю, 10 лютого, повідомляє прес-служба Світового банку.

Також грант покриє ремонт доріг для збільшення пропускної спроможності імпортних та експортних коридорів.

"Грантове фінансування цього проєкту забезпечується Трастовим фондом допомоги, відновлення, реконструкції та реформ в Україні (URTF), а додаткове фінансування в розмірі до 535 млн доларів має надійти найближчим часом", - йдеться в повідомленні.

Проєкт Відновлення основної логістичної інфраструктури та мережевої взаємодії (RELINC) допоможе відновити основні мости та залізниці для відновлення зв'язку з населенням і поліпшення транспортних зв'язків у західному напрямку для пом'якшення наслідків порушення судноплавства Чорним морем.

Зокрема, проєкт надасть підтримку в придбанні модульних мостів, обладнання та матеріалів для термінового ремонту пошкоджених автодоріг і залізничних ліній. Він також допоможе профінансувати придбання бортових вагонів і додаткового рухомого складу для розширення можливостей залізниці з перевезення вантажів у контейнерах.

Print Friendly, PDF & Email