Світовий банк має намір подвоїти свої вкладення в боротьбу зі зміною клімату. Про це організація повідомила у понеділок, 3 грудня. З 2021 до 2025 року Світовий банк виділить на ці цілі 177 млрд євро, передає DW.

Кошти мають перш за все допомогти бідним країнам впоратися з наслідками зміни клімату. Представник організації Крісталіна Георгієва підкреслила, що необхідно боротися з його [зміни клімату] причинами, але в той же час адаптуватися до наслідків, які часто зачіпають найбідніші народи в найбільшою мірою.

У прес-релізі сказано, що намір Світового банку посилає важливий сигнал міжнародній спільноті вчинити аналогічно. Державам потрібно «побудувати більш безпечне, більш кліматично стійке майбутнє», заявив президент організації Джим Ен Кім.

Збільшити свій вклад в боротьбу зі зміною клімату збирається і ФРН. Країна в два рази збільшить свій внесок в зелений кліматичний фонд ООН — з 750 мільйонів до півтора мільярдів євро. Про це в інтерв’ю виданням медіагрупи RND заявив міністр з питань економічного співробітництва і розвитку Німеччини Герд Мюллер.

Print Friendly, PDF & Email