Генпрокуратура зобов'язана розслідувати бездіяльність своїх співробітників у справі проти Пашинського з приводу завдання ним тілесних ушкоджень В'ячеславу Хімікусу.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявила, опублікувавши фото відповідного рішення суду, адвокат Хімікуса Марина Паринова: "Новини по справі про стрілянину нардепа Пашинського в В'ячеслава Хімікуса. ГПУ сьогодні програла нам судовий процес, її зобов'язали внести в реєстр заяву про злочин, який вчинили її ж працівники.
Злочин полягає в умисному невиконанні облпрокуратура рішення суду від 9 лютого: внести до реєстру розслідувань факт стрілянини депутата в людини.
Нагадаю, що вже 3 місяці прокуратура розслідує справу в рамках заяви нардепа Пашинського про скоєне щодо нього хуліганство, ігноруючи заяву В'ячеслава Хімікуса", - написала адвокат.

Це уже не перший позов у справі проти Пашинського, який виграла адвокат Марина Паринова. Так наприкінці березні Печерський районний суд встановив недобросовісність слідчого, який займався справою (саме того, якого Генпрокурор Юрій Луценко називав "одним із найбільш професійних)".Тоді прокуратура вперто не бажала виконати рішення суду від 9 лютого і внести до реєстру досудових розслідувань заяву В.Хімікуса про його поранення з вогнепальної зброї.

Print Friendly, PDF & Email