Суд призупинив урядову постанову про зниження норм споживання газу для побутових споживачів без лічильників до 3,29; 5,39; 10,49 куб. м на одну особу. Про це повідомляє НАК «Нафтогаз України».

«Ганебне шоу жадібних облгазів триває. Кременчукгаз звернувся до суду, який і призупинив дію урядової постанови про зниження норми споживання для побутових споживачів без лічильників до 3,29; 5,39; 10,49 куб. м на одну особу», – повідомили в прес-службі. 

«Тепер українці, у яких не встановлений газовий лічильник, знову мають оплачувати 9,8, понад 18 і аж 23 куби на одну особу, залежно від наявності централізованого гарячого водопостачання або газової колонки», – додають у НАК «Нафтогаз України».

Там також зазначають, що урегулювання питання з нормами споживання – зона відповідальності Міністерства енергетики, і радять звертатися на урядову гарячу лінію 1545 для пришвидшення вирішення цього питання. 

«Сподіваємося, найближчим часом уряд знайде можливість привести норми споживання у відповідність з реальними потребами споживачів. Необхідно провести повноцінний аудит облгазів, і тоді стане зрозуміло, скільки реально споживають люди. На основі такого аудиту можна обчислити реальні норми, – зазначають у НАК «Нафтогаз». – Ще більш правильне рішення — встановлення лічильників. Ми готові взятися за цей проект, який з 2010 року не подужали облгази. З нетерпінням чекаємо на затвердження нашого фінплану».

Нагадаємо, що до Кабінету міністрів України подано для обговорення в профільних міністерствах проект постанови про встановлення норм споживання газу для населення без лічильників на рівні 3,28 кубометрів на людину. Ціґю постановою Уряд має намір скасувати окремі пункти постанови №63, яку і було заблоковано рішенням суду. 

Print Friendly, PDF & Email