Печерський районний суд Києва закрив «квартирну справу», що була відкрита проти народного депутата Сергія Лещенка, через відсутність складу злочину.

Нагадаємо, що на початку вересня розгорівся скандал стосовно придбання депутатом Лещенко квартири площею 192 кв м. у новобудові на вулиці Франка у центрі Києва. НАЗК звернулось до суду з вимогою оштрафувати його за порушення при купівлі квартири в Києві. Зокрема, агентство вважало, що при купівлі квартири загальною площею 192 кв. м і вартістю 7 млн 550 тисяч гривень у новому будинку в історичному центрі Києва Сергій Лещенко одержав подарунок у вигляді знижки на вартість квартири, яка була надана забудовником. Отже, за ствердженням агентства, депутат отримав «подарунок», вартість якого у 1307,43 раза перевищила мінімальну заробітну плату. Отже загальна сума знижки склала 1 млн 801 тисяча 648 гривень.

Сергій Лещенко, у свою чергу, спростував звинувачення, та пояснив, що ціна за квадратний метр там становила 1500 доларів, а всі його дії з приводу придбання прозорі. Пікантність ситуації додає той факт, що під час своєї журналістської діяльності майбутній депутат спеціалізувався саме на викритті фактів корупції у вищих щаблях влади. При цьому, в якості доказів часто застосовувався аргумент щодо високої вартості власності політиків та чиновників, близьких до попередньої влади.

Print Friendly, PDF & Email