Станом на суботу, 19 серпня, вантажні потяги Китай-Європа здійснили 10 000 рейсів – ця цифра була досягнута на 22 дні раніше, ніж минулого року. Потяги перевезли понад 1,08 млн 20-футових контейнерів з товарами, що на 27% більше, свідчать дані China State Railway Group.

За словами китайських аналітиків, стійка робота вантажних поїздів Китай-Європа сприяла стабільності міжнародних промислових ланцюжків та ланцюжків поставок, надаючи сильного імпульсу регіональному та глобальному економічному та соціальному розвитку, а також високоякісному будівництву ініціативи «Один пояс та один шлях» (BRI).

Оскільки зовнішня торгівля Китаю залишається стабільною, Китайська залізниця заявила, що збільшила пропускну спроможність поїздів, додала нові маршрути, запропонувала індивідуальні послуги та зміцнила будівництво наземних портів, щоб задовольнити постійний попит на транскордонні перевезення. “Вантажні поїзди Китай-Європа наразі охоплюють майже весь євразійський континент” – йдеться у повідомленні компанії.

Є 86 вантажних маршрутів Китай-Європа, де швидкість сягає 120 кілометрів на годину. За даними China Railway, кількість двосторонніх поїздів між Сіанем, провінція Шеньсі на північному заході Китаю, та Дуйсбургом, Німеччина, подвоїлася, при цьому час у дорозі становить 12 днів.

Щоб задовольнити попит європейських споживачів, поїзди перевозять різні товари, від свіжих фруктів, електроніки до засобів догляду за шкірою.

Китайська залізниця заявила, що послуги отримують вигоду від високого попиту на транскордонні перевезення вантажів у постпандемічну епоху і такі переваги, як робота, велика пропускна здатність, низький рівень викидів вуглецю, а також безперебійні та безпечні послуги.

Стрімке зростання вантажних поїздів Китай-Європа наголошує на силі Китаю як «світової фабрики». Стабільна робота цих поїздів, незважаючи на пандемію, допомогла безперервно перевозити продукти з високою доданою вартістю до Європи.

Зв'язок міст, які не мають виходу до моря, таких як Сіань та Ченду, з Європою розширює їхню відкритість і сприяє реіндустріалізації в Європі.

Вантажні потяги Китай-Європа сполучають «світову фабрику» зі світовим ринком, поглиблюють співпрацю у сфері промислового виробництва та сприяють обміну між людьми.

Станом на кінець червня вантажні поїзди прибули до 216 міст 25 європейських країн, було перевезено понад 6,9 млн. TEU за 73 000 рейсів.

Новий міжнародний торговий коридор «суша-море» також є одним із ключових проектів у рамках BRI. Запущений у 2017 році, цей торговий та логістичний коридор був збудований спільними зусиллями провінційних регіонів західного Китаю та країн ASEAN.

Вантажні потяги Китай-Європа та новий міжнародний сухопутно-морський торговий коридор зміцнять зв'язки між Європою, Китаєм та Південно-Східною Азією та стануть стабілізатором глобальних виробничих ланцюжків та ланцюжків постачання.

Print Friendly, PDF & Email