ПРЕС-АНОНС

 

21-го липня 2017 року, за ініціативи політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» та підтримки аналітичного порталу «The Экономист», відбудеться круглий стіл, присвячений проблемам нинішнього стану економіки країни та стратегії виходу із соціально-економічної кризи.

В рамках заходу планується у форматі виступів та дискусій проаналізувати причини економічної кризи в Україні, проблем в окремих сферах економіки та шляхи подолання цих проблем.

«Сьогодні вже кожному зрозуміло, що країна застрягла в стані глибинної економічної та соціальної кризи, а тому необхідно запровадити нові підходи та принципи до вирішення економічних проблем. Ми маємо визначити шляхи підтримки малого та середнього бізнесу, підвищення ефективності АПК, диверсифікації енергетики тощо», – зазначив Олександр Соловйов, Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА».

Участь у круглому столі візьмуть близько 20 експертів з економічних та фінансових питань, у сфері енергетики, АПК, різних галузей промисловості,  журналістів інформаційних агенцій, провідних ЗМІ та телеканалів. Серед учасників: Олександр Савченко, Григорій Мамка, Олександр Охріменко, Андрій Блінов, Дмитро Маруніч, Сергій Панадій, Віктор Суслов, Андрій Ніколаєнко, Віра Савченко, та інші.

Круглий стіл відбудеться о 14:00 за адресою:  м. Київ,  готель «Київ», вул. Грушевського, 26/1, 2-й поверх.

Запрошуємо представників ЗМІ долучатися до участі в дискусії.

Реєстрація ЗМІ за адресою: r.media.sila@gmail.com

Реєстрація учасників дискусії за адресою: v.shutenko@ukr.net або за телефоном: +380978086977

Print Friendly, PDF & Email