Депутат від пропрезидентської фракції Блок Петра Порошенка Сергій Каплін звинуватив колег по коаліції з фракції Народний Фронт у погіршенні стосунків діючої адміністрації із новим урядом США. Саме агресивна риторика деяких представників коаліції та уряду, спрямована на дискредитацію кандидата республіканця зіграла з Україною злий жарт, оскільки не варто було складати усі яйця до одного кошика.

«На жаль, через поведінку Авакова, Петренка, Пашинського – всього Народного фронту, в тому числі і Яценюка, що була пов’язана з особистими образами на адресу кандидата в президенти Дональда Трампа, ми фактично опинились сьогодні у міжнародній ізоляції. Ми й далі перебуватимемо в ній доки не зробимо належних організаційних, системних висновків. Ми маємо вибачитись перед адміністрацією США, відправити у відставку Авакова та Петренка та позбутися Народного Фронту як елемента правлячої коаліції» — заявив Сергій Каплін в ефірі програми «Чорне Дзеркало».

Нагадаємо, що у кампаній спрямованої проти республіканського кандидата також брали участь і деякі депутати від БПП. Так, Сергій Лещенко – депутат від БПП опублікував так звану «Амбарну книгу Януковича», що свідчила про нелегальну передачу колишньому раднику президента-втікача Віктора Януковича та голові виборчого штабу Дональда Трампа Полу Манафорту декількох мільйонів доларів. Скандал призвів до звільнення Манафорта, а сам Лещенко відкрито хизувався шкодою, що була нанесена виборчому штабу Трампа. Отже, важко сказати, чи призведе вигнання Народного Фронту з коаліції до покращення україно-американських стосунків, але напевно воно поставить під питання подальше існування більшості в українському парламенті.

Print Friendly, PDF & Email