В Індонезії вважають, що літак авіакомпанії Lion Air, який зазнав катастрофи 29 жовтня, був зруйнований від сильного удару об поверхню Яванського моря. Про це сьогодні заявив керівник Комітету із забезпечення безпеки на транспорті Соерджанто Таджахоно, передає ТАСС.

Boeing 737 Max 8 лоукостера Lion Air виконував рейс JT610 з Джакарти до міста Панкалпінанг. Менш ніж через 15 хвилин після вильоту зі столичного аеропорту літак впав у Яванське море. Причина залишається досі не з’ясованою. Рятувальники підтвердили, що всі члени екіпажу та пасажири (189 чоловік) загинули. Слідство поки не висуває ніяких версій того, що сталося.

Таджахоно розповів, що літак розвалився на частини від удару об воду, жодних слідів, що вказують на розгерметизацію повітряного судна в польоті, виявлено не було. Він також зазначив, що на момент падіння у воду двигуни літака працювали на повну, а швидкість його руху мала сягати 1000 км/год. Саме це пояснює широкий радіус знаходження фрагментів боінгу. 

Експертам вдалося отримати з бортового самописця інформацію про останні 19 рейсів. Проте пошуки мовного самописця все ще не дали результатів. Він затонув, і рятівникам доводиться шукати його в товщі морського грунту, глибина якого досягає одного метра. 

Print Friendly, PDF & Email