США ініціювали процедуру виходу з Всесвітнього поштового союзу через невдоволення тарифами на доставку міжнародних дрібних пакетів США. В середу держдепартамент направив офіційне повідомлення про вихід – так званий лист про денонсацію, повідомляє Голос Америки. 

Приводом для цього послужили несправедливі, на думку адміністрації президента Дональда Трампа, переваги в інтернет-торгівлі, які отримує головним чином Китай та інші країни, такі як Франція і Німеччина.

У діючій міжнародній поштовій системі відправлення пакета з Китаю в Америку обходиться дешевше, ніж з однієї точки США в іншу. За словами представника адміністрації Трампа, несправедливі поштові тарифи також використовуються Китаєм для відправки в США контрабандних товарів та наркотиків, таких як фентаніл.

Відтепер США будуть «самостійно встановлювати тарифи» на пакети вагою до двох кілограмів для корекції «серйозного економічного перекосу».

Раніше Сполучені Штати в односторонньому порядку розірвали Договір про дружбу з Іраном та вийшли з протоколу з врегулювання спорів Віденської конвенції. 

Print Friendly, PDF & Email