Вашингтон занепокоєний припиненням постачання вугілля з неконтрольованих Україною районів Донецької та Луганської областей через блокаду Донбасу, і вважає її загрозою енергетичної системи України, української економіки та громадян України. Про це йдеться в заяві, поширеній посольством США в Україні:

«Сторони повинні зустрітися, та у найкоротший термін прийняти термінові рішення, що дозволять товарам прозоро перетинати лінію зіткнення з метою запобігання ускладнення ситуації для українців з обох сторін», — йдеться в тексті заяви, опублікованому на офіційній сторінці посольства в соцмережі. Крім того, посольство США «настійливо закликає» уряд України прискорити виконання «необхідних реформ в енергетичному секторі з метою більш повного задоволення потреб українського народу».

«Виконання плану з диверсифікації вуглепостачання, підвищення енергоефективності та зведення до мінімуму ролі держави в енергетичному секторі призведе до скорочення можливостей для корупції та посилення енергетичної безпеки», — додається у заяві.

Print Friendly, PDF & Email