У США серйозно ставляться до заяв президента Росії Володимира Путіна щодо ядерної зброї, заявив представник Ради нацбезпеки США Джон Кірбі у середу, 21 вересня.

«Ми завжди повинні серйозно сприймати таку риторику. Це не схоже на те, як він говорив у попередні сім місяців. Ми сприйняли це всерйоз. Ми, як можемо, слідкуємо за стратегічною позицією Росії. Якщо доведеться, ми змінимо нашу (позицію — ред.). Ми не бачимо ознак того, що це потрібно зараз», — сказав він.
Так Кірбі прокоментував слова Путіна про те, що «у разі загрози територіальної цілісності нашої країни, для захисту Росії та нашого народу ми, безумовно, використовуємо всі засоби, що є в нашому розпорядженні. Це не блеф».
Також Кірбі прокоментував рішення щодо мобілізації. За його словами, та кількість людей, яку хочуть мобілізувати в РФ, є значною і вона майже вдвічі більша, ніж була задіяна Росією під час початку вторгнення в Україну.
«Це безперечно ознака того, що він зазнає труднощів, і ми знаємо, що він має десятки тисяч втрат. У нього жахливий бойовий дух, згуртованість підрозділів на полі бою, командування й управління досі не вирішені. У нього проблеми з дезертирством, і він змушує поранених повертатися в бій. Отже очевидно, що людські ресурси — це проблема для нього», — заявив Кірбі.
Раніше президент США Джо Байден заявив, що застосування Росією тактичної ядерної чи хімічної зброї на території України матиме наслідки для неї.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email