У США прийняли рішення продовжити ще на п’ять років дію мит розміром в 163% вартості на металургійну продукцію з України. Рішення було прийнято американської Торговою палатою.
Інформацією про це поділилися в Українській асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції, з посиланням на повідомлення з Вашингтона, передає «Громадське».

В асоціації підозрюють, що обмеження проти України були введені через низку політичних причин, а не демпінгу української продукції, як це аргументують в США.

Українські виробники готують пакет доказів, щоб спробувати оскаржити рішення Торгової палати через суд. При цьому уточнюється, що мита вперше були введені ще в 1994 році і продовжувалися з тих пір кожен рік.

У момент свого запровадження заходу вдарили по двох великих українських підприємства — Нікопольському і Запорізькому заводам феросплавів.

30 жовтня в Комісії з міжнародної торгівлі США US ITC було прийнято рішення продовжити ще на п’ять років мита на імпорт арматури з України, Білорусі, Китаю, Молдови, Польщі та Індонезії. Причина — зберігається загроза для національних виробників через заниження зазначеними країнами цін на власні товари.

Як повідомлялося раніше, Міністерство торгівлі США ввело антидемпінгові мита щодо виробників вуглецевої і сталевої катанки з України. Рішення було ухвалено з метою захисту інтересів американських виробників, повідомляє сайт американського відомства.

Print Friendly, PDF & Email