Сполучені Штати Америки оцінюють імовірність продовження війни в Україні у 2024 році та в наступні роки. У зв'язку з цим вони розглядають контексті розглядають можливість передачі Україні касетних боєприпасів для реактивної артилерії з більшою дальністю ураження. Про це заявило видання The Washington Post у своєму аналітичному матеріалі.

"У Вашингтоні, наприклад, зростає підтримка надання касетних боєприпасів для реактивної артилерії, які можуть вражати глибше, ніж артилерійські версії, які Сполучені Штати почали поставляти минулого місяця", - мовиться в статті.

США також працюють над плануванням української "сили майбутнього" для протистояння російській агресії.

"F-16, які почнуть надходити через кілька місяців, будуть частиною цього, але офіційні особи США працюють з союзниками над багатьма іншими системами озброєння і навчанням", - зазначає видання.

Україна та її прихильники продовжують виступати за ракети великої дальності ATACMS, які могли б вражати об'єкти глибоко в тилу Росії. Проте Пентагон продовжує чинити опір, в основному тому, що офіційні особи побоюються, що у Вашингтона недостатньо ATACMS, щоб постачати Україні, не підриваючи при цьому їх власну готовність до будь-якого майбутнього конфлікту з Китаєм, зазначається в матеріалі ЗМІ.

Print Friendly, PDF & Email