Всеукраїнська партія «Соціальна справедливість» з ініціативи її лідера Алли Шлапак запускає масштабний соціальний проект «Школа громадського активіста», повідомляє УНІАН. Проект покликаний створити активний прошарок суспільства, здатного впливати на прийняття рішень як на місцевому, так і на державному рівнях. 

«Головна мета нашої партії« Соціальна справедливість» – побудова в Україні соціально справедливого суспільства, кожен громадянин якого буде гідно жити, а не виживати, і зможе захистити свої права і свободи. І для цього потрібно, щоб українці були соціально і політично активними, знали, як функціонує держава та її інституції, як реалізовувати свої права і обов’язки. Тому ми вирішили реалізувати освітньо-соціальний проект, який допоможе людям змінити їхнє життя на краще», — пояснює Алла Шлапак.

Проект «Школа громадського активіста» розрахований на людей віком від 15 років. Головне, що необхідно від слухачів це бажання отримати нові знання, вміння, навички, які допоможуть їм якісно змінити власне життя. 

Проект охоплює абсолютно різні напрямки: історію, соціологію, економіку, риторику, етику, естетику, політологію, медицину, журналістику та інше. Навчання в «Школі громадського активіста» є безкоштовним і відбуватиметься у формі 1,5-2 годинних лекцій, семінарів, тренінгів, дебатів двічі на тиждень у вечірній час. 

Стартує проект у Чернігові, а далі буде реалізований в інших регіонах України. У «Соціальної справедливості» переконані, що «Школа громадського активіста» стане першим і важливим кроком на шляху до побудови соціально справедливої ​​держави. 

«Українці повинні зрозуміти і повірити в те, що вони здатні впливати на прийняття будь-яких рішень в державі. Так працює весь цивілізований світ. Треба раз і назавжди чітко усвідомити, що влада — це не якість там небожителі, а менеджери, найняті суспільством. І чим раніше люди зрозуміють, що саме вони є джерелом влади, тим швидше вони зможуть змінити власне життя, будучи активними громадянами. Наша ж задача допомогти їм у цьому, дати певні знання, які сформують відповідні навички », — зазначає Алла Шлапак.

Print Friendly, PDF & Email