До приміщення Львівської обласної ради увірвалося близько сотні молодиків — представників «Свободи», «Правого сектору», «Національного корпусу», які сьогодні вранці мітингували під будівлею облради. Вони вимагають ухвалити звернення до президента, Кабміну, Верховної Ради, в якому, зокрема, йдеться про амністію учасників АТО. Про це пише ZIK.

За інформацією кореспондента видання, молодики увірвалися до сесійної зали, використовуючи сльозогінний газ, димові шашки. Вони повідомляли, що є представниками націоналістичних організацій, але при цьому багато хто з них розмовляв російською. У роботі сесії оголошено перерву.

Як повідомив у коментарі виданню начальник штабу «Національного корпусу» Львівської області Святослав Сірий, мітингувальники увірвалися до облради, вимагаючи виконання своїх вимог.

«Ми звернулися до обласної ради з проханням підтримати чотири основні вимоги маніфесту: амністію патріотів, продовження земельного мораторію, націоналізацію російського капіталу. Ми домовилися, що це питання проголосують до 13:00. О 13:00 його не проголосували. Ми захотіли зайти всередину приміщення. Ми зайшли, щоб пояснити, що це — національні інтереси. Якщо вони нас підтримають і підтвердять, це піде до президента», – повідомив Сірий.

Він підтвердив присутність в облраді представників з інших регіонів.

«Присутні кілька чоловіків з інших областей – ініціативні групи «Національного корпусу», «Національної дружини». Вони приїхали до нас на гостину на кілька днів, а так склалося, що потрапили під акцію», – додав представник «Національного корпусу».

Як повідомляє видання «Вголос», мітингувальники заблокували депутатів у сесійній залі, але невдовзі випустили їх.

Повідомляється, що під час подій у Львівській обласній раді постраждала вагітна журналістка телеканалу «Перший північний». Зараз вона перебуває в лікарні, обставини події з’ясовують.

Зазначимо, сьогодні під стінами Львівської облради проходив мітинг націоналістичних сил з вимогою підтримати маніфест до влади. За словами «свободівця» Руслана Кошулинського, на мітингу були присутні представники «Свободи», «Правого сектору», «Національного корпусу». «Ми звертаємося до Львівської облради: чи підтримуєте ви розрив відносин з Росією? Ми повинні шукати нові щляхи в Європі і світі: наприклад, створення Балто-Чорноморського союзу. Чи ви хочете, щоб суд був справедливим, або ви вважаєте, що люстрацію завершено» – зазначив Кошулинський.

Print Friendly, PDF & Email