6 грудня Печерський суд прийняв рішення заарештувати Северіона Дангадзе як помічника Міхеїла Саакашвілі через його зв’язки із Курченком. Про це повідомила прес-секретар Генерального прокурора України Юрія Луценка, Лариса Сарган у Facebook.
«Рішенням Печерського суду Северіона Дангадзе заарештовано на 60 діб без альтернативи внесення застави (ст. 110, ч.2 не передбачає альтернативи застави)», — написала вона. Підозру у державній зраді та співробітництву з організованим злочинним угрупуванням оголосили ще у вівторок, 5 грудня. «Встановлено, що особа наближена до Саакашвілі, а саме громадянин України Северіон Дангадзе, за узгодженням з самим Саакашвілі, звернувся через довірену особу до Курченка, що переховується від правоохоронців у Москві, з пропозицією фінансування діяльності Саакашвілі в обмін на інтереси членів злочинного угрупування», — сказав Луценко.
Нагадаємо, у вівторок під час обшуків у Северіона Дангадзе наче б то знайшли паспорт Саакашвілі, який, за словами власника, був у Порошенка чи Авакова.

 

Print Friendly, PDF & Email