Набув чинності Сьомий пакет санкцій Європейського Союзу проти Росії, вжитих за її повномасштабне вторгнення в Україну.

Обмежувальні заходи введені в дію після публікації в Офіційному журналі Європейського Союзу.

Насамперед нові санкції містять ембарго на золото, яке після енергоносіїв для Росії є другим за обсягом експортним матеріалом.

«Рішення розширює перелік контрольованих товарів, які можуть сприяти військово-технічному зміцненню Росії або розвитку її оборонного сектору. Рішення накладає заборону на прямий або не прямий імпорт, купівлю або перевезення золота. Ця заборона поширюється на золото російського походження, вивезеного з Росії після набуття чинності положення (про санкції – ред.)», – зазначено в рішенні ЄС.

До списку підсанкційних осіб цього разу додали 48 людей і організацій.

Вжито заходів проти фонду «Русский мир», Фонду підтримки публічної дипломатії ім. Горчакова, Россотруднічества, Юнармії, виробника електронних систем для військової техніки «Квант», групи компаній, що будує військові кораблі ФОРСС, пропагандистського мотоклубу «Нічні вовки», з яким дружить президент РФ, лідера цього клубу Залдостанова і очільників його осередків Андрія Бобровського, Йозефа Камбалека, Олексія Вайца, стівідорної компанії «Алвіта», причетної до вивезення краденого українського зерна, московського мера Собяніна, першого віцепремʼєра Андрія Білоусова, колишнього генпрокурора Юрія Чайка, представників керівництва «Єдіної Росії», акторів Сергія Безрукова і Володимира Машкова, командувачів Росгвардією Віктора Стригунова, Ігоря Ільяша, Олега Плохого, Алібека Делімханова та інших силовиків, родичів низки олігархів.

Санкцій вжито і проти колаборантів Євгена Балицького, Костянтина Іващенка, Олександра Кобеця, які після приходу окупантів пішли на співпрацю з ними.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email