Сьогодні Окружний адміністративний суд Києва розгляне клоплтання Уряду про зняття заборони на виконання Уляною Супрун обов’язків міністра охорони здоров’’я. Про це Супрун повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні о 14:00 разом з нашою командою будемо на засіданні в Окружному адміністративному суді Києва. Суд розглядатиме клопотання, яке подало Міністерство юстиції України від імені Уряду, щоб скасувати тимчасову заборону мені виконувати обов’язки міністра. Це можливість розблокувати роботу Міністерства охорони здоров’я України» – написала вона.

Супрун ще раз нагадала, що зараз «в Міністерстві ніхто не має права підписувати накази щодо доставки ліків і вакцин в регіони, підписувати договори для закупівель медичних препаратів або ж направлення людей на лікування за кордоном».

Крім того політик повідомила, що на 15:00 заплановано брифінг Окружного адмінсуда Києва, де буде роз’яснено прийняте рішення. 

Уляна Супрун також звернулась до українців, які її підтримуюють і збираються прийти до будівлі суду, з проханням нне піддаватися на провокації і бути обережними. 

«Знаю, що на 13:00 під судом збираються люди на підтримку МОЗУ та трансформації системи охорони здоров’я. Будь ласка, будьте дуже обережними і не піддавайтеся на провокації насильства чи агресії. Правда переможе», – закликала Супрун.

Print Friendly, PDF & Email