Пацієнтів Смілянської міської лікарні будуть перевозити в найближчі лікувальні установи. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Повідомляється, що в зв’язку з тим, що в місті досі немає опалення, температура в приміщеннях лікарні знизилася до +3 — +7 градусів, що нижче допустимого санітарного рівня.

Важких хворих розмістили в найбільш захищених приміщеннях відділень, пацієнтів забезпечили ковдрами, а приміщення — достатньою кількістю електрообігрівачів. У той же час, в лікарні почали відбуватися знеструмлення, спрацьовувала захисна автоматика через перевантаження електромережі.

Управління охорони здоров’я Черкаської області вирішило тимчасово призупинити госпіталізацію пацієнтів в Смілянську міську лікарню і розгорнути додаткові 100 ліжок терапевтичного та неврологічного профілю на базі Смілянської міської лікарня імені Тараса Шевченка.

12 листопада в 80-тисячному місті Черкаській області ввели надзвичайний стан у зв’язку з відсутністю опалення в житловому секторі, а також об’єктах комунальної сфери: школах, дитячих садах і лікарнях. У понеділок через холод закрили всі 11 шкіл: діти будуть навчатися дистанційно, поки питання з опаленням не вирішиться.

Читайте також: Обіцянки чиновників: опаленя в Кривому Розі з’явиться протягом доби

Print Friendly, PDF & Email