Ситуація на Донбасі загострюється, а російські окупаційні війська здійснюють наступальні дії із подвоєною силою. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни.

За даними аналітиків, ЗС РФ здійснюють спроби штурму відразу на кількох напрямках фронту.

ISW, посилаючись на дані Генерального штабу Збройних сил України, зазначає, що російські війська не залишають спроби захопити Бахмут. Прокремлівські блогери, у свою чергу, стверджують, що активні бойові дії також відбуваються біля Соледара та Опитного, а у штурмі позицій ЗСУ беруть участь не лише регулярні підрозділи, а й найманці із приватної військової компанії Вагнер.

Більше того, ЗС РФ ведуть активні наступальні дії у Донецькому напрямку. Якщо український Генштаб, за словами аналітиків, повідомляє лише про спробу штурму біля Авдіївки, то російські джерела розповідають про бої у Невельському, Первомайському, Водяному та під Опитним.

Окупаційна влада Донбасу також стверджує, що ЗС РФ намагаються захопити Павлівку та Новомихайлівку, які розташовані біля Донецька, а підрозділи ЗСУ, у свою чергу, намагаються перегрупуватися у Вугледарі.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email