У глави Кремля Володимира Путіна рак підшлункової залози, а також рання стадія хвороби Паркінсона. Про це у вівторок, 1 листопада, пише британська газета The Sun, посилаючись на джерела у Кремлі.

"Також ходять чутки про те, що Путін може бути хворий на рак простати", - сказано у статті.

При цьому інсайдер видання заявив, що хвороба Паркінсона у Путіна прогресує. Він же додав, що цей факт у РФ всіляко заперечуватимуть та приховуватимуть.

"Через поганий стан здоров'я йому постійно роблять ін'єкції інноваційних знеболювальних засобів, також його лікують важкими стероїдами. Таким чином лікарі намагаються зупинити поширення раку підшлункової залози", - сказав він.

За його словами, захворювання російського лідера нібито "викликає сильні болі у нього та провали в пам'яті".

Зазначимо, що у Кремлі завжди заперечували, що з їхнім лідером щось не так.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email