Два найбільших банки Керчі повідомили, що спишуть заборгованість по позиках сім’ям загиблих в політехнічному коледжі, передає видання «Известия».

Більш того, один з них готовий пробачити борги і постраждалим під час нападу. Для вирішення питання родичі мають звернутися до фінансових установ.

«Банк приносить щирі співчуття всім учасникам трагічних подій в Керчі, рідним і близьким загиблих. Після проведення всіх необхідних внутрішніх процедур заборгованість постраждалих перед банком буде списана», — розповіли в банку.

Також раніше віце-прем’єра республіки Крим Ігор Михайличенко повідомив, що з регіонального бюджету виділять гроші для виплат сім’ям загиблих і постраждалих.
Прощати борги позичальників при надзвичайних ситуаціях — нормальна банківська практика. Фінансова установа за власною ініціативою може пробачити борг повністю або частково, а також переглянути графік платежів або процентну ставку по кредиту.

Нагадаємо, 17 жовтня сталася трагедія в Керченській політехнічному коледжі. 18-річний студент Владислав Росляков, влаштував в будівлі коледжу вибух і стрілянину, а потім наклав на себе руки. Жертвами нападу стали 20 осіб, ще 73 постраждали.
9 жовтня в Керчі на площі Леніна з 10.00 до 12.00 пройшла церемонія прощання з жертвами теракту в політехнічному коледжі. На ній були присутні родичі, друзі та колеги загиблих, студенти-медики, які допомагали пораненим під час стрілянини, місцеві жителі. На площі стояли закриті труни. Там же відбувся мусульманський молебень і православна панахида.

Print Friendly, PDF & Email